header  
header header
 
Start arrow Świetlica
header
Świetlica PDF Drukuj Email

                                                      ŚWIETLICA SZKOLNA

KARTA  ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY

REGULAMIN ŚWIETLICY

WZORY UPOWAŻNIEŃ


Świetlica jest miejscem, gdzie dzieci spędzają czas w oczekiwaniu na lekcje oraz gdzie po skończonych zajęciach czekają na rodziców. Świetlica jest czynna w godz. 7.00 - 18.00. Aby zapisać dziecko do świetlicy szkolnej należy u kierownika świetlicy wypełnić kartę zgłoszenia dziecka.
Świetlica daje możliwość dzieciom swobodnej zabawy, jak również uczestnictwa w działaniach ukierunkowanych, jak zajęcia tematyczne – plastyczne, muzyczne, ruchowe, integracyjne etc.

ŚWIETLICA - GALERIA


Jedna z ulubionych zabaw muzycznych dzieci „Figury woskowe”

Zabawa - dyskoteka integracyjna

W czasie zajęć plastycznych dzieci przygotowywane są do uczestnictwa w konkursach plastycznych organizowanych dla dzieci ze świetlic ursynowskich oraz również w konkursach ogólnopolskich.
Bierzemy również udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzieci poprzez głośne czytanie i zajęcia tematyczne poznają bohaterów książek. Wychowawczynie świetlicy współpracują w realizacji zadań wychowawczych z wychowawcami klas oraz pedagogiem.

Dzieci mają możliwość odrobienia zadań domowych pod kierunkiem wychowawczyń.
Atrakcją dla dzieci przebywających w świetlicy szkolnej jest wyposażenie jej w ciekawe gry edukacyjne, klocki oraz sprzęt sportowy: rowerek, wiosła, stepter, orbitrek oraz dwa duże zestawy do piłkarzyków oraz stół do ping-ponga.
Tak dobre wyposażenie w różnoraki sprzęt dzieci zawdzięczają rodzicom wpłacającym składki na radę rodziców świetlicy.

Wpłat na Radę Rodziców Świetlicy dokonujemy na konto:

Rada Rodziców SP 310 ul. Hawajska 7; 02-776 Warszawa
 18 1320 1104 3036 2226 2000 0001
z dopiskiem „na świetlicę ...imię nazwisko klasa”

Dziękujemy za terminowe dokonywanie wpłat na świetlicę wg deklaracji.

OBIADY:

Wychowawczynie świetlicy dbają również o bezpieczeństwo dzieci w czasie obiadu. Sprawy obiadowe prowadzi intendentka - p. Anna Bugajska (sekretariat).

PROCEDURA WYKUPU ABONAMENTÓW OBIADOWYCH:

Dowód wpłaty na dany miesiąc przekazujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem do intendentki p.Anny Bugajskiej. W przypadku nieobecności dziecka obiady można odwołać. Należy to uczynić z wyprzedzeniem, tj. do godziny 8.45 rano danego dnia pod nr tel. (0 - 22) 641-24-88 (sekretariat). Liczba obiadów do przygotowania na dany dzień zostaje zgłoszona do kuchni i po tej godzinie kuchnia nie przyjmuje odwołań.
Cena obiadu - 5 zł.


WPŁATY  NA OBIADY NUMER KONTA

Kierownik świetlicy: Joanna Wyczółkowska

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

header michal lipowski@2006