20.03.19 – 22.03.19r. ( środa - piątek) REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE  SP 310

 

20.03.19r.  / ŚRODA /

 

LEKCJE

1a

1b

2a

2b

2c

3a

8.00 – 8.45

    8.30 – 9.30   REKOLEKCJE /   p. Radecka / p. Kwiatkowska

8.55 – 9.40

9.50 – 10.35

Ew /MC/4

Ew /SM/6

Ew/BSz/7

Ew/EJ/5

Ew/EBO/8

Ew/AK/9

10.45 – 11.30

Ew /MC/4

Ew /SM/6

J.ang/ AM/9

Ew/EJ/5

Ew/EBO8

Muz/AS/1

11.40 – 12.25

Ew /MC/4

 

Ew/BSz/9

 

Inf/KK/2

 

 

LEKCJE

4a

4b

4c

4d

5a

5b

5c

5d

8.00 – 8.45

Tech/MŚ/3

Inf/KK/2

Mat/BG/11

J.pol/JA/10

Geog/JCh/12

J.pol/ES/17/

J.pol/BJ/9

Mat/KB/7

8.55 – 9.40

J.pol/JA/4

Mat/BG/11

Tech/MŚ/3

J.ang/AW/12

Mat/BŻ/17

Mat/KW/16

Mat/KB/7

J.pol/BJ/9

9.50 – 10.35

10.45 – 11.30

                              10.00 – 11.15 REKOLEKCJE   / p. Radecka

11.40 – 12.25

Hist/IŻ/10

Tech/MŚ/3

J.pol/JR/8

Mat/BG/11

J.pol/BW/7

Geog/JCh/16

J.ang/AW/12

Plas/AS/1

 

LEKCJE

6a

6b

6c

7a

7b

8a

8b

8c

8.00 – 8.45

J.pol/JR/8

Mat/KW/16

Plas/AS/1

…………..

………….

J.pol/DK/18

J.pol/BW/15

Edb / PP/14

8.55 – 9.40

His/AM/10

J.pol/JR/8

J.pol/ES/19

Plas/AS/1

Inf/KK/2

Edb /PP/ 18

J.pol/BW/15

Geog/JCh/14

9.50 – 10.35

J.ang/ JP/12

Tech/MŚ/3

Hist/AM/10

J.pol/BW/15

Geog/JCh/18

Mat/BŻ/17

Edb /PP / 19

Mat/KB/16

10.45 – 11.30

Mat/BŻ/11

Inf/KK/2

Tech/MŚ/3

Mat/KB/7

Hist/AM/10

Geog/JCh/16

J.ang/ JP/12

J.pol/BW/15

11.40 – 12.45

                                  11.45 - 12.45 REKOLEKCJE / p. Stokowski

Opiekę nad klasami sprawują wychowawcy – dodatkowa opieka wpisana w grafik Opieka dla kl. 5d – p. Żurawska, kl. 5a – p. Kwiatkowska

 

20.03.19 – 22.03.19r. ( środa - piątek) REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE  SP 310

 

21.03.19r.  / CZWARTEK /

 

LEKCJE

1a

1b

2a

2b

2c

3a

8.00 – 8.45

    8.30 – 9.30   REKOLEKCJE /   p. Radecka

8.55 – 9.40

9.50 – 10.35

J.ang/DL/4

Ew/SM/6

Ew/BSz/5

j.ang/AM/7

Ew/ EBO/3

Ew /AK/9

10.45 – 11.30

Inf/KK/ 2

J.ang/DL/6

Plas/AS/5

Ew/ EJ/4

J.ang/AM/8

Ew /AK/9

11.40 – 12.25

   

Ew/BSz/5

     

 

LEKCJE

4a

4b

4c

4d

5a

5b

5c

5d

8.00 – 8.45

j.pol/AJ/5

J.pol/JR/8

Inf/KK/ 2

J.pol/BW/4

J.ang/JP/15

Tech/MŚ/3

Mat/BK/7

J.pol/BJ/9

8.55 – 9.40

J.ang/JP/5

J.pol/JR/8

Hist/IŻ/4

Tech/MŚ/3

Plas/AS/1

J.pol/JA/16

J.pol/BJ/9

Mat/BK/7

9.50 – 10.35

10.45 – 11.30

                              10.00 – 11.20 REKOLEKCJE   / p. Radecka  /

11.40 – 12.25

Inf/KK/ 2

J.ang/DL/11

J.pol/JR/8

J.ang/AW/9

J.pol/BW/7

Plas/AS/1

Hist/IŻ/10

Tech/MŚ/3

 

LEKCJE

6a

6b

6c

7a

7b

8a

8b

8c

8.00 – 8.45

……….

………….

………..

Biol/Ast/19

Plas/AS/1

J.pol/DK/16

Chm/AS/18

Fiz/JSz/17

8.55 – 9.40

…………..

……………

…………

J.pol/BW/15

Biol/Ast/19

Inf/KK/ 2

Fiz/JSz/17

Chm/AS/18

9.50 – 10.35

Mat/BZ/11

Przyr/Ast/19

J.pol/ES/16

Plas/AS/1

Fiz/JSz/17

Chm/AS/18

J.ang/JP/12

J.pol/BW/15

10.45 – 11.30

J.ang/JP/12

Tech/MŚ/3

Hist/AM/10

Fiz/JSz/17

Chm/AS/18

Mat/BZ/19

J.pol/BW/15

Mat/BK/16

11.40 – 12.45

                                  11.45 - 12.45 REKOLEKCJE / p. Kwiatkowska

Opiekę nad klasami sprawują wychowawcy – dodatkowa opieka wpisana w grafik

Opieka dla kl. 2b – p. Żurawska, kl. 5a – p. Kwiatkowska

 

22.03.19r.  / PIĄTEK /

 

LEKCJE

1a

1b

2a

2b

2c

3a

8.00 – 8.45

..............

Ew/SM/6

Ew/BSz/8

Ew/EJ/5

...................

Ew/AK/9

8.55 – 9.40

9.00 – 10.00       REKOLEKCJE    /  p. Radecka

9.50 – 10.35

10.45 – 11.30

Ew/ MC/4

Ew/SM/6

Ew/BSz/1

Ew/EJ/5

J.ang/AM/3

Ew/AK/9

11.40 – 12.25

Ew/ MC/4

   

Ew/EJ/5

Ew/EBO/6

 

 

LEKCJE

4a

4b

4c

4d

5a

5b

5c

5d

8.00 – 8.45

J.pol/JA/4

Mat/BG/7

His/IŻ/2

J.pol/DR/1

J.ang/JP/18

Mat/KW/16

Mat/BK/3

J.pol/BJ/19

8.55 – 9.40

J.ang/JP/4

His/IŻ/5

Mat/BG/6

J.pol/JA/7

Inf/KK/2

J.ang/AM/9

J.pol/BJ/św

Mat/BK/3

9.50 – 10.35

10.10 – 11.30      REKOLEKCJE / p. Radecka

10.45 – 11.30

11.40 – 12.25

Prz/RK/12

Gw/BG/11

J.pol/JR/8

Gw/DS/1

J.pol/BJ/3

j.pol/DR/10

Inf/KK/2

J.an/AW/7

 

LEKCJE

6a

6b

6c

7a

7b

8a

8b

8c

8.00 – 8.45

……...

…………

…………

…………

……...

Chm/AS/17

J.pl/BW/15

J.hsz/JA/14

8.55 – 9.40

J.pol/JR/8

Mat/KW/16

J.pol/ES/19

Pl/AS/1

J.pol/BW/15

Mat/BŻ/18

J.hsz/JA/14

Chm/AS/17

9.50 – 10.35

J.an/JP/10

Prz/RK/12

J.ang/AM/3

Biol/ASt/19

Mat/BŻ/11

J.hsz/JA/15

Chm/AS/17

Mat/BK/1

10.45 – 11.30

Mat/BŻ/11

Prz/RK /12

Inf/KK/2

Mat/BK/16

Chm/AS/17

J.ang/JP/10

Gw/PO/14

J.hsz/JA/16

11.40 – 12.45

11.45 - 13.15     REKOLEKCJE  / p. Krupa

Opiekę nad klasami sprawują wychowawcy.

Opieka dla kl. 5d – p. Żurawska, kl. 5a - p. Kwiatkowska

20 marca 2019 (środa)

 

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

KLAS  I – IIIDZIEŃ OTWARTY”

Kl. 0a  -  p. Koryl    i p. Mazurek – sala 0    - godz. 17.00

Kl. 1a    - p. Magdalena Cieślak    - sala 4    - godz. 18.00

Kl. 1b    - p. Sylwia Mikucka         - sala 6    - godz. 17.00

Kl. 2a    - p. Barbara Szarf         - sala 4    - godz. 17.00

Kl. 2b    - p. Edyta Jurek              -   sala 5    - godz. 17.00

Kl. 2c    - p. Agnieszka Szota        -   spotkanie w kwietniu

Kl. 3a    -    p. Anna Kondratowicz  - sala 9    -     godz. 18.00

 

KLAS  IV– VIII    „DZIEŃ OTWARTY”

SPOTKANIA w godz. 18.00 – 20.00 w salach:

Sala 19     -     p. Aneta Stępniewska  / nieobecna

p. Jadwiga Chylicka  / geografia

Sala 18     -     p. Jolanta Papierzyńska  / j. angielski

             p. Agnieszka Sadkowska / chemia

Sala 17     -     p. Beata Żak  / matematyka

            p. Jerzy Szafrański / fizyka

Sala 16     -     p. Katarzyna Wardawa-Stec  / matematyka

             p. Bazyli Kunach / matematyka

Sala 15     -     p. Barbara Woźniak  / j. polski

             p. Justyna Arriagada-Paszkowska / j. hiszpański

Sala 14     -     p. Paweł Otwinowski / wf

Sala 12     -     p. Aleksandra Walas  / j. ang.

             p. Dorota Leończuk / j. angielski

Sala 11     -    p. Beata Gołębiewska  / matematyka

                       p. Romuald Kościukiewicz  / przyroda /

Sala 10      -    p. Agnieszka Miaśnikiewicz  / historia

        p. Izabela Žiška  / historia  / wos

Sala 9        - p. Kondratowicz Anna / wf

p. Dariusz Stokowski  / wf

Sala 8    -    p. Jolanta Relidzyńska  / j. polski

              p. Anna Nieborek / doradztwo zawodowe         

Sala 7    -    p. Danuta Kochanowicz  / j. polski

p. Elżbieta Smyczyńska / j. polski

Sala 3    -    p. Agnieszka Maj / j. angielski   

             p. Marek Świetlicki / technika

Sala 2    -    p. Krystyna Kotnarowska / informatyka  / zzk

Sala 1     -    p. Aleksandra Siwik / plastyka / muzyka/ nieobecna

            p. Kwiatkowska Sylwia / wf

Sala logopedyczna    -   p. Dorota Radecka / logopedia /

Sala terapii        -   p. Edyta Boguszewska – Ogłoblin  / terapia

Gabinet pedagoga     -  p. Magdalena Żurawska / pedagog     

                 -   p. Anna Głębocka / psycholog          

Biblioteka         -   p. Katarzyna Olszewska / bibliotekarz

Sala świetlicowa    -   s. Grażyna Piętka / religia

-   p. Anna Krupa / religia

-   ks. Paweł Budziak / religia    

-  p. Joanna Wyczółkowska / kierownik świetlicy/

-   p. Danuta Krasowska    / muzyka / wych. św./

-   p. Kinga Ciszkowska / wych. świetlicy/

-   p. Krystian Ciszkowski / wych. świetlicy /

-   p. Monika Jóźwiak / wych. świetlicy /

-   p. Grażyna Rybka / wych. świetlicy/   

-  p. Agnieszka Gatkowska- Kuchta /wych. świetlicy

Plakat rozowy

Uwaga!

Zmiana planu lekcji!

Od 12.03.2019 r. obowiązuje nowy plan lekcji.

Zmiany dotyczą klas:

7a, 8a, 8b, 8c

plan lekcji1

WSPIERAMY KOCI AZYL

Szkolny Klub Wolontariuszy ogłasza akcję, wspierającą absolutnie niezwykłe miejsce – przystań dla pokrzywdzonych zwierząt – „Koci Azyl”.

Do końca marca zbieramy dary dla zwierząt - dla kotów i psów.

Potrzebujemy:

- karmy mokrej (puszek, saszetek, pasztecików) - najchętniej Winston, Felix, Animonda, Gourmet, ale oczywiście ucieszymy się również z każdej innej,

- karmy suchej - szczególnie wdzięczni bylibyśmy za Purinę lub 1st Choice,

- specjalistycznego mleka dla kociąt - np. Gimpet,

- podstawowych lekarstw (odrobaczenie, przeciwkleszczowe itp.),

- środków czystości (płyny, duże worki na śmieci, gąbki, papiery, mopy, rękawiczki lateksowe, podkłady higieniczne itp.),

- wszelkiego rodzaju tekstyliów (koców, poduszek, ręczników, pościeli, starych ubrań itp.),

- gazet miękkich i chłonnych, do wyścielania kuwet. Jeżeli macie takowe na zbyciu, to chętnie je przyjmiemy. Przyda się każda ilość.

 

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy !

Szkolny Klub Wolontariatu

 

20190308 150606 923x1280

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny