Szanowni Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy

Życzymy Wam, by przerwa w nauce  była czasem efektywnego wypoczynku,
byśmy wszyscy mogli nabrać sił, energii i zapału do pracy
w kolejnym roku szkolnym.
Życzymy, aby wakacje były spełnieniem Waszych marzeń,
ale przede wszystkim by były bezpieczne.

Do zobaczenia we wrześniu!


Znalezione obrazy dla zapytania vacation gif 

   

Koncert "Karpackie Trio"

4 grudnia 2017 r. mieliśmy okazję gościć w naszej szkole Karpackie Trio.   Zespół tworzą muzycy, którzy podczas swojego występu z wielkim zaangażowaniem wciągnęli słuchaczy w niepowtarzalny klimat muzyki karpackiej. Artyści zaprezentowali muzykę różnych kultur począwszy od najbardziej nam bliskiej polskiej muzyki ludowej spod Tatr, poprzez muzykę naszych sąsiadów, słowacką, węgierską, rosyjską, ukraińską aż po muzykę krajów bałkańskich.

   

Wolontariat  

skw2

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny