„Pierniczki pieczemy – radość dajemy”. Akcja Szkolnego Klubu Wolontariatu

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia – czas radości i dzielenia się dobrem z innymi ludźmi.

 W ramach uczestnictwa w programie Pola Nadziei, Szkolny Klub Wolontariatu zaprosił całą szkolną społeczność do przygotowania pierniczków. Ciasteczka zostały przeznaczone na cegiełki dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa oraz jako poczęstunek dla pacjentów wspieranych przez tę instytucję. 10 grudnia Hospicjum uczestniczyło w Mikołajkach w Arenie Ursynów, podczas których sprzedano wiele pierniczków – cegiełek. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc dla podopiecznych Hospicjum.

Dziękujemy Wszystkim za dobre serce, za przygotowanie i przekazanie pięknie udekorowanych słodkości. Mamy nadzieję, że wywołają niejeden uśmiech na twarzy potrzebujących wsparcia pacjentów.

                                                                                 

                                                                                                          Szkolny Klub Wolontariatu

 

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny