Szanowni Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy

Życzymy Wam, by przerwa w nauce  była czasem efektywnego wypoczynku,
byśmy wszyscy mogli nabrać sił, energii i zapału do pracy
w kolejnym roku szkolnym.
Życzymy, aby wakacje były spełnieniem Waszych marzeń,
ale przede wszystkim by były bezpieczne.

Do zobaczenia we wrześniu!


Znalezione obrazy dla zapytania vacation gif 

   

Przedstawienie ekologiczne "Wielka woda"

 

W związku z obchodzonym w ubiegłym miesiącu Światowym Dniem Wody oraz w miesiącu kwietniu - Dniem Ziemi klasa Ia oraz  VIa  przygotowały inscenizację pt. "Wielka woda", która w sposób wymowny pokazała jak ogromne znaczenie dla człowieka i przyrody ma ta niezwykła substancja. Woda sprawia, że gleby stają się bardziej urodzajne, to ona pozwala żyć roślinom i zwierzętom. Niestety, życie w morzach i oceanach jest zakłócone przez nieodpowiedzialną gospodarkę człowieka. Nasi najmłodsi aktorzy, którzy wcielili się w role rybek, syrenek, marynarzy i plażowiczów pokazali, jak łatwo człowiek może zkłócić życie organizmów wodnych i sprawić, że mogą wyginąć. Przedstawienie miało na celu zwrócenie naszej uwagi na fakt, że wszyscy musimy dbać o zasoby wody, nawet w codziennych sytuacjach: w domu, szkole, na podwórku.   

Wolontariat  

skw2

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny