Szanowni Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy

Życzymy Wam, by przerwa w nauce  była czasem efektywnego wypoczynku,
byśmy wszyscy mogli nabrać sił, energii i zapału do pracy
w kolejnym roku szkolnym.
Życzymy, aby wakacje były spełnieniem Waszych marzeń,
ale przede wszystkim by były bezpieczne.

Do zobaczenia we wrześniu!


Znalezione obrazy dla zapytania vacation gif 

   
Warsztaty "Dotknąć teatr"
 

            24 kwietnia 2018 roku  klasy pierwsze i  druga uczestniczyły w warsztatach teatralnych. Uczniowie wykonali wiele ciekawych zadań. Poznali szereg nowych słów związanych z teatrem. Przekonali się, że spektakl teatralny to spotkanie widzów i  aktorów. Niezwykle żywiołowo podziwiali bohaterów sztuki pt. „Kurczaczek Jedynaczek”.  Warsztaty były niezwykle pouczające i przyniosły  dzieciom wiele radości.

 

 

   

Wolontariat  

skw2

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny