Szanowni Państwo,

Informujemy, że program „Zima w Mieście 2019” będzie realizowany w dniach: 28.01.2019 - 8.02.2019 r.

w 4 feryjnych placówkach edukacyjnych, zlokalizowanych w niżej wymienionych szkołach podstawowych.

 

Feryjne Placówki Edukacyjne


czynne od poniedziałku do piątku


w dniach od 28.01.2019 - 8.02.2019 r., godz. 07:00 – 17:00

 

Lp.

Nazwa placówki

adres

telefon

1

Szkoła Podstawowa nr 96

ul. Sarabandy16/22

22 644 85 87

2

Szkoła Podstawowa nr 322

ul. Dembowskiego 9

22 641 71 20

3

Szkoła Podstawowa nr 330

ul. Mandarynki 1

22 648 79 29

4

Szkoła Podstawowa nr 336

ul. Małcużyńskiego 4

22 859 17 20

W późniejszym terminie na stronie www.ursynow.pl w zakładce Zima w Mieście  na Ursynowie zostanie przedstawiony harmonogram zapisów na program oraz oferta punktów specjalistycznych (w tym program Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz ursynowskich bibliotek), prowadzących w trakcie programu „Zima w Mieście” zajęcia: kulturalne, artystyczne i sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Propozycje te będą skierowane zarówno do grup zorganizowanych z feryjnych placówek edukacyjnych jak i indywidualnych uczestników.

Dodatkowe informacje na temat programu:

Joanna Szrejner – Wydział Oświaty i Wychowania -  koordynator dzielnicowy
tel. 22 443 73 97
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  


Piotr Nietz – Wydział Sportu i Rekreacji -  zastępca koordynatora dzielnicowego
tel. 22 443 72 78

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

24 października 2018 (środa)

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

KLAS  I – III àDZIEŃ OTWARTY”

Kl. 0a -    spotkanie w listopadzie!         

Kl. 1a    -  p. Magdalena Cieślak   -   sala 4   -    godz. 17.00

Kl. 1b    -  p. Sylwia Mikucka        -   sala 6    -  godz. 17.00

Kl. 2a    -  p. Barbara Szarf        -   sala 0   -    godz. 18.00

Kl. 2b    -  p. Edyta Jurek            -   sala 5  -   godz. 17.00

Kl. 2c    -  p. Agnieszka Szota      -   sala 4  - godz. 18.00

Kl. 3a  -         p. Anna Kondratowicz  -  sala 9    -    godz. 17.00

Dla rodziców klas ósmych spotkanie o godz. 17.30

Klasa 8a – p. Papierzyńska    sala 18

Klasa 8b – p. Otwinowski       sala 15

Klasa 8c – p. Krasowska         sala 14

KLAS  IV– VIII   à „DZIEŃ OTWARTY”

SPOTKANIA w godz. 18.00 – 20.00 w salach:

Sala 19            -          p. Aneta Stepniewska  / biologia / przyroda / wdżr

p. Jadwiga Chylicka  / geografia

Sala 18            -          p. Jolanta Papierzyńska  / j. angielski

                                   p. Agnieszka Sadkowska / chemia

Sala 17            -          p. Beata Żak  / matematyka

                                   p. Jerzy Szafrański / fizyka

Sala 16            -          p. Katarzyna Wardawa-Stec  / matematyka

                                   p. Bazyli Kunach / matematyka

Sala 15            -          p. Barbara Woźniak  / j. polski

                                   p. Paweł Otwinowski / wf

Sala 14             -        p. Danuta Krasowska 
       / muzyka /  koordynator ds. świetlicy

Sala 12            -          p. Aleksandra Walas / j. angielski

                                   p. Dorota Leończuk / j. angielski

Sala 11            -          p. Beata Gołębiewska  / matematyka

                                   p. Romuald Kościukiewicz  / przyroda

Sala 10           -           p. Agnieszka Miaśnikiewicz / historia

       p. Izabela Žiška / historia  / wos

Sala 9        -       p. Kondratowicz Anna / wf

p. Dariusz Stokowski / wf

Sala 8  -           p. Jolanta Relidzyńska  / j. polski

                                   p. Anna Nieborek / doradztwo zawodowe /                           

Sala 7  -           p. Judyta Antczak / j. polski

p. Elżbieta Smyczyńska / j. polski

Sala     3          -           p. Agnieszka Maj / j. angielski           

                                   p. Marek Świetlicki / technika

Sala 2  -           p. Krystyna Kotnarowska / informatyka  / zzk

Sala 1 -           p. Aleksandra Siwik / plastyka / muzyka

                                    p. Kwiatkowska Sylwia / wf

Sala logopedyczna      -   p. Dorota Radecka / logopedia /

Sala terapii                 -   p. Edyta Boguszewska – Ogłoblin  / terapia

Gabinet pedagoga      -   p. Magdalena Żurawska / pedagog /               

Biblioteka                    -   p. Katarzyna Olszewska / bibliotekarz /

Sala świetlicowa         -   s. Grażyna Piętka / religia /

-   p. Anna Krupa / religia /

-   ks. Paweł Budziak / religia /         

-   p. Kinga Ciszkowska / wych. świetlicy/

-   p. Krystian Ciszkowski / wych. świetlicy /

-   p. Monika Jóźwiak / wych. świetlicy /

-   p. Grażyna Rybka / wych. świetlicy/          

-   p. Dorota Małkowska

    / wych. świetlicy,  gimnastyka korekcyjna/

-   p. Joanna Alabaster / wych. świetlicy

-  p. Agnieszka Gatkowska- Kuchta /wych. świetlicy

24 października 2018 (środa)

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

KLAS  I – III àDZIEŃ OTWARTY”

Kl. 0a -    spotkanie w listopadzie!          

Kl. 1a    -  p. Magdalena Cieślak   -   sala 4   -    godz. 17.00

Kl. 1b    -  p. Sylwia Mikucka        -   sala 6    -  godz. 17.00

Kl. 2a    -  p. Barbara Szarf            -   sala 0   -    godz. 18.00

Kl. 2b    -  p. Edyta Jurek                -   sala 5  -   godz. 17.00

Kl. 2c    -  p. Agnieszka Szota          -   sala 4  - godz. 18.00

Kl. 3a  -   p. Anna Kondratowicz  -  sala 9    -    godz. 17.00

Dla rodziców klas ósmych spotkanie o godz. 17.30

Klasa 8a – p. Papierzyńska    sala 18

Klasa 8b – p. Otwinowski       sala 15

Klasa 8c – p. Krasowska         sala 14

KLAS  IV– VIII   à „DZIEŃ OTWARTY”

SPOTKANIA w godz. 18.00 – 20.00 w salach:

Sala 19     -       p. Aneta Stepniewska  / biologia / przyroda / wdżr

p. Jadwiga Chylicka  / geografia

Sala 18     -       p. Jolanta Papierzyńska  / j. angielski

                            p. Agnieszka Sadkowska / chemia

Sala 17     -       p. Beata Żak  / matematyka

                            p. Jerzy Szafrański / fizyka

Sala 16     -       p. Katarzyna Wardawa-Stec  / matematyka

                            p. Bazyli Kunach / matematyka

Sala 15     -       p. Barbara Woźniak  / j. polski

                            p. Paweł Otwinowski / wf

Sala 14      -      p. Danuta Krasowska 
       / muzyka /  koordynator ds. świetlicy

Sala 12     -       p. Aleksandra Walas / j. angielski

                            p. Dorota Leończuk / j. angielski

Sala 11     -       p. Beata Gołębiewska  / matematyka

                            p. Romuald Kościukiewicz  / przyroda

Sala 10    -        p. Agnieszka Miaśnikiewicz / historia

       p. Izabela Žiška / historia  / wos

Sala 9        -       p. Kondratowicz Anna / wf

p. Dariusz Stokowski / wf

Sala 8        -        p. Jolanta Relidzyńska  / j. polski

                            p. Anna Nieborek / doradztwo zawodowe /                    

Sala 7        -        p. Judyta Antczak / j. polski

p. Elżbieta Smyczyńska / j. polski

Sala 3       -        p. Agnieszka Maj / j. angielski   

                            p. Marek Świetlicki / technika

Sala 2        -        p. Krystyna Kotnarowska / informatyka  / zzk

Sala 1        -        p. Aleksandra Siwik / plastyka / muzyka

                            p. Kwiatkowska Sylwia / wf

Sala logopedyczna     -   p. Dorota Radecka / logopedia /

Sala terapii                 -   p. Edyta Boguszewska – Ogłoblin  / terapia

Gabinet pedagoga      -   p. Magdalena Żurawska / pedagog /               

Biblioteka                    -   p. Katarzyna Olszewska / bibliotekarz /

Sala świetlicowa         -   s. Grażyna Piętka / religia /

-   p. Anna Krupa / religia /

-   ks. Paweł Budziak / religia     /      

-   p. Kinga Ciszkowska / wych. świetlicy/

-   p. Krystian Ciszkowski / wych. świetlicy /

-   p. Monika Jóźwiak / wych. świetlicy /

-   p. Grażyna Rybka / wych. świetlicy/         

-   p. Dorota Małkowska

    / wych. świetlicy,  gimnastyka korekcyjna/

-   p. Joanna Alabaster / wych. świetlicy

-  p. Agnieszka Gatkowska- Kuchta /wych. świetlicy

Informacje dotyczące ubezpieczenia w szkole:

 

Generated button

Generated button

Generated button

 

 button

 

 

 

Przyznanie stypendium szkolnego

 

Generated button

 

Generated button

 

Czytaj więcej: Informacje o stypendium szkolnym

Wyprawka do zerówki

Czytaj więcej: Wyprawka do zerówki

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szk. 2018/19 w SP 310

Czytaj więcej: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

PODRĘCZNIKI DO RELIGII

0

Red. Ks. Józef Stala,
Elżbieta Osewska

Kocham dobrego Boga”

Wyd. Jedność, Kielce

2016 i później

I

Elżbieta Kondrak, Dariusz Kurpiński ks. Krzysztof Mielnicki

Żyjemy w Bożym świecie”

Wyd. Jedność, Kielce

2016 i później

II

Rafał Robert Szewczyk,

Aneta Frączak

A oto Ja jestem z wami.”

Wyd. Katechetyczne Warszawa

2016 i później

III

Rafał Robert Szewczyk,

Aneta Frączak

Kto spożywa moje Ciało, ma życie”.

Wyd. Katechetyczne Warszawa

2016 i później

IV

Ks.Mariusz Czyżewski,
ks.Michał Polny

Jestem Chrześcijaninem”.

Wyd. Katechetyczne Warszawa

2016 i później

V

Ks.Mariusz Czyżewski,
ks.Michał Polny

Wierzę w Jednego Boga”.

Wyd. Katechetyczne Warszawa

2016i później

VI

Ks.Mariusz Czyżewski,
ks.Michał Polny

Wierzę w Święty Kościół Powszechny”.

Wyd. Katechetyczne Warszawa

2016 i później

VII

ks. Piotr Tomasik

Twoje Słowo światłem na mojej drodze”

wyd. katechetyczne Warszawa

2016 i później

VIII

ks. Piotr Tomasik

Ty ścieżkę życia mi ukażesz”

wyd. katechetyczne Warszawa

2016 i później

   

   plan lekcji1  dzwonek  kalendarz

   

Wolontariat  

skw2

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny