23 października 2019 (środa)

 

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

KLAS I – III DZIEŃ OTWARTY”

Dla klas Iab i 3bspotkanie obowiązkowe

Kl. 0a - p. Kinga Szczesik

p. Kamila Mazurek – spotkanie w listopadzie!

Kl. 1a - p. Anna Kondratowicz - sala 4 - godz. 18.00

Kl. 1b - p. Izyda Koryl - sala 6 - godz. 17.00

Kl. 2a - p. Magdalena Cieślak - sala 1 - godz. 17.00

Kl. 2b - p. Sylwia Mikucka - sala 6 - godz. 18.30

Kl. 3a - p. Barbara Szarf - spotkanie zrealizowane

Kl. 3b - p. Edyta Jurek - sala 5 - godz. 18.30

Kl. 3c - p. Agnieszka Szota - spotkanie zrealizowane



KLAS IV– VIII „DZIEŃ OTWARTY”

SPOTKANIA w godz. 18.00 – 20.00 w salach:

 

 

Sala 19 - p. Aneta Stępniewska / biologia / przyroda / informatyka

                          p. Marek Świetlicki / technika

Sala 18 - p. Agnieszka Sadkowska / chemia

                         p. Popławski Paweł / edukacja dla bezpieczeństwa

Sala 17 - p. Beata Żak / matematyka

                        p. Jerzy Szafrański / fizyka

Sala 16 - p. Katarzyna Wardawa-Stec / matematyka

p. Bazyli Kunach / matematyka

Sala 15 - p. Barbara Woźniak / j. polski

p. Alicja Zagórowicz / j. polski / etyka

Sala 12 - p. Jolanta Papierzyńska / j. angielski

                      p. Dorota Leończuk / j. angielski

Sala 11 - p. Beata Gołębiewska / matematyka

                     p. Otwinowski Paweł / wf

Sala 10 - p. Agnieszka Miaśnikiewicz / historia / etyka

 p. Izabela Žiška / historia / wos

Sala 9 - p. Elżbieta Smyczyńska / j. polski

                  p. Danuta Kochanowicz / j. polski

Sala 8 - p. Jolanta Relidzyńska / j. polski

                 p. Jadwiga Chylicka / geografia

Sala 7 - p. Aleksandra Walas / j. ang. – nieobecność uspraw.

p. Dariusz Stokowski / wf

p. Kwiatkowska Sylwia / wf

Sala 3 - p. Agnieszka Maj / j. angielski

                   p. Aleksandra Puzoń / plastyka / muzyka

Sala 2 - p. Krystyna Kotnarowska / informatyka / zzk

 

Sala 14 - p. Magdalena Żurawska / pedagog /

                   p. Anna Głębocka / psycholog/

 

Sala logopedyczna - p. Dorota Radecka / logopedia /

Sala terapii - p. Edyta Boguszewska – Ogłoblin / terapia/ doradztwo zawodowe

Biblioteka - p. Katarzyna Olszewska / bibliotekarz /

Sala świetlicowa - p. Danuta Krasowska - kierownik świetlicy
/ muzyka /

- p. Krystian Ciszkowski / wych. świetlicy /

- p. Monika Jóźwiak / wych. świetlicy /

- p. Grażyna Rybka / wych. świetlicy/

- p. Lidia Ścibek / wych. świetlicy /

- s. Grażyna Piętka / religia /

- p. Anna Krupa / religia /

- ks. Paweł Budziak / religia /     

23 października 2019 (środa)

 

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

KLAS I – III DZIEŃ OTWARTY”

Dla klas Iab i 3bspotkanie obowiązkowe

Kl. 0a - p. Kinga Szczesik

p. Kamila Mazurekspotkanie w listopadzie!

Kl. 1a - p. Anna Kondratowicz - sala 4 - godz. 18.00

Kl. 1b - p. Izyda Koryl - sala 6 - godz. 17.00

Kl. 2a - p. Magdalena Cieślak - sala 1 - godz. 17.00

Kl. 2b - p. Sylwia Mikucka - sala 6 - godz. 18.30

Kl. 3a - p. Barbara Szarf - spotkanie zrealizowane

Kl. 3b - p. Edyta Jurek - sala 5 - godz. 18.30

Kl. 3c - p. Agnieszka Szota - spotkanie zrealizowane



KLAS IV– VIII „DZIEŃ OTWARTY”

SPOTKANIA w godz. 18.00 – 20.00 w salach:

Sala 19 - p. Aneta Stępniewska / biologia / przyroda / informatyka

p. Marek Świetlicki / technika

Sala 18 - p. Agnieszka Sadkowska / chemia

p. Popławski Paweł / edukacja dla bezpieczeństwa

Sala 17 - p. Beata Żak / matematyka

p. Jerzy Szafrański / fizyka

Sala 16 - p. Katarzyna Wardawa-Stec / matematyka

p. Bazyli Kunach / matematyka

Sala 15 - p. Barbara Woźniak / j. polski

p. Alicja Zagórowicz / j. polski / etyka

Sala 12 - p. Jolanta Papierzyńska / j. angielski

p. Dorota Leończuk / j. angielski

Sala 11 - p. Beata Gołębiewska / matematyka

p. Otwinowski Paweł / wf - nieobecność uspraw.

Sala 10 - p. Agnieszka Miaśnikiewicz / historia / etyka

p. Izabela Žiška / historia / wos

Sala 9 - p. Elżbieta Smyczyńska / j. polski

p. Danuta Kochanowicz / j. polski

Sala 8 - p. Jolanta Relidzyńska / j. polski

p. Jadwiga Chylicka / geografia

Sala 7 - p. Aleksandra Walas / j. ang. – nieobecność uspraw.

p. Dariusz Stokowski / wf

p. Kwiatkowska Sylwia / wf

Sala 3 - p. Agnieszka Maj / j. angielski

p. Aleksandra Puzoń / plastyka / muzyka

Sala 2 - p. Krystyna Kotnarowska / informatyka / zzk

 

Sala 14 - p. Magdalena Żurawska / pedagog /

p. Anna Głębocka / psycholog/

 

Sala logopedyczna - p. Dorota Radecka / logopedia /

Sala terapii - p. Edyta Boguszewska – Ogłoblin / terapia/ doradztwo zawodowe

Biblioteka - p. Katarzyna Olszewska / bibliotekarz /

Sala świetlicowa - p. Danuta Krasowska - kierownik świetlicy
/ muzyka /

- p. Krystian Ciszkowski / wych. świetlicy /

- p. Monika Jóźwiak / wych. świetlicy /

- p. Grażyna Rybka / wych. świetlicy/

- p. Lidia Ścibek / wych. świetlicy /

- s. Grażyna Piętka / religia /

- p. Anna Krupa / religia /

- ks. Paweł Budziak / religia /

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny