24 października 2018 (środa)

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

KLAS  I – III àDZIEŃ OTWARTY”

Kl. 0a -    spotkanie w listopadzie!         

Kl. 1a    -  p. Magdalena Cieślak   -   sala 4   -    godz. 17.00

Kl. 1b    -  p. Sylwia Mikucka        -   sala 6    -  godz. 17.00

Kl. 2a    -  p. Barbara Szarf        -   sala 0   -    godz. 18.00

Kl. 2b    -  p. Edyta Jurek            -   sala 5  -   godz. 17.00

Kl. 2c    -  p. Agnieszka Szota      -   sala 4  - godz. 18.00

Kl. 3a  -         p. Anna Kondratowicz  -  sala 9    -    godz. 17.00

Dla rodziców klas ósmych spotkanie o godz. 17.30

Klasa 8a – p. Papierzyńska    sala 18

Klasa 8b – p. Otwinowski       sala 15

Klasa 8c – p. Krasowska         sala 14

KLAS  IV– VIII   à „DZIEŃ OTWARTY”

SPOTKANIA w godz. 18.00 – 20.00 w salach:

Sala 19            -          p. Aneta Stepniewska  / biologia / przyroda / wdżr

p. Jadwiga Chylicka  / geografia

Sala 18            -          p. Jolanta Papierzyńska  / j. angielski

                                   p. Agnieszka Sadkowska / chemia

Sala 17            -          p. Beata Żak  / matematyka

                                   p. Jerzy Szafrański / fizyka

Sala 16            -          p. Katarzyna Wardawa-Stec  / matematyka

                                   p. Bazyli Kunach / matematyka

Sala 15            -          p. Barbara Woźniak  / j. polski

                                   p. Paweł Otwinowski / wf

Sala 14             -        p. Danuta Krasowska 
       / muzyka /  koordynator ds. świetlicy

Sala 12            -          p. Aleksandra Walas / j. angielski

                                   p. Dorota Leończuk / j. angielski

Sala 11            -          p. Beata Gołębiewska  / matematyka

                                   p. Romuald Kościukiewicz  / przyroda

Sala 10           -           p. Agnieszka Miaśnikiewicz / historia

       p. Izabela Žiška / historia  / wos

Sala 9        -       p. Kondratowicz Anna / wf

p. Dariusz Stokowski / wf

Sala 8  -           p. Jolanta Relidzyńska  / j. polski

                                   p. Anna Nieborek / doradztwo zawodowe /                           

Sala 7  -           p. Judyta Antczak / j. polski

p. Elżbieta Smyczyńska / j. polski

Sala     3          -           p. Agnieszka Maj / j. angielski           

                                   p. Marek Świetlicki / technika

Sala 2  -           p. Krystyna Kotnarowska / informatyka  / zzk

Sala 1 -           p. Aleksandra Siwik / plastyka / muzyka

                                    p. Kwiatkowska Sylwia / wf

Sala logopedyczna      -   p. Dorota Radecka / logopedia /

Sala terapii                 -   p. Edyta Boguszewska – Ogłoblin  / terapia

Gabinet pedagoga      -   p. Magdalena Żurawska / pedagog /               

Biblioteka                    -   p. Katarzyna Olszewska / bibliotekarz /

Sala świetlicowa         -   s. Grażyna Piętka / religia /

-   p. Anna Krupa / religia /

-   ks. Paweł Budziak / religia /         

-   p. Kinga Ciszkowska / wych. świetlicy/

-   p. Krystian Ciszkowski / wych. świetlicy /

-   p. Monika Jóźwiak / wych. świetlicy /

-   p. Grażyna Rybka / wych. świetlicy/          

-   p. Dorota Małkowska

    / wych. świetlicy,  gimnastyka korekcyjna/

-   p. Joanna Alabaster / wych. świetlicy

-  p. Agnieszka Gatkowska- Kuchta /wych. świetlicy

24 października 2018 (środa)

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

KLAS  I – III àDZIEŃ OTWARTY”

Kl. 0a -    spotkanie w listopadzie!          

Kl. 1a    -  p. Magdalena Cieślak   -   sala 4   -    godz. 17.00

Kl. 1b    -  p. Sylwia Mikucka        -   sala 6    -  godz. 17.00

Kl. 2a    -  p. Barbara Szarf            -   sala 0   -    godz. 18.00

Kl. 2b    -  p. Edyta Jurek                -   sala 5  -   godz. 17.00

Kl. 2c    -  p. Agnieszka Szota          -   sala 4  - godz. 18.00

Kl. 3a  -   p. Anna Kondratowicz  -  sala 9    -    godz. 17.00

Dla rodziców klas ósmych spotkanie o godz. 17.30

Klasa 8a – p. Papierzyńska    sala 18

Klasa 8b – p. Otwinowski       sala 15

Klasa 8c – p. Krasowska         sala 14

KLAS  IV– VIII   à „DZIEŃ OTWARTY”

SPOTKANIA w godz. 18.00 – 20.00 w salach:

Sala 19     -       p. Aneta Stepniewska  / biologia / przyroda / wdżr

p. Jadwiga Chylicka  / geografia

Sala 18     -       p. Jolanta Papierzyńska  / j. angielski

                            p. Agnieszka Sadkowska / chemia

Sala 17     -       p. Beata Żak  / matematyka

                            p. Jerzy Szafrański / fizyka

Sala 16     -       p. Katarzyna Wardawa-Stec  / matematyka

                            p. Bazyli Kunach / matematyka

Sala 15     -       p. Barbara Woźniak  / j. polski

                            p. Paweł Otwinowski / wf

Sala 14      -      p. Danuta Krasowska 
       / muzyka /  koordynator ds. świetlicy

Sala 12     -       p. Aleksandra Walas / j. angielski

                            p. Dorota Leończuk / j. angielski

Sala 11     -       p. Beata Gołębiewska  / matematyka

                            p. Romuald Kościukiewicz  / przyroda

Sala 10    -        p. Agnieszka Miaśnikiewicz / historia

       p. Izabela Žiška / historia  / wos

Sala 9        -       p. Kondratowicz Anna / wf

p. Dariusz Stokowski / wf

Sala 8        -        p. Jolanta Relidzyńska  / j. polski

                            p. Anna Nieborek / doradztwo zawodowe /                    

Sala 7        -        p. Judyta Antczak / j. polski

p. Elżbieta Smyczyńska / j. polski

Sala 3       -        p. Agnieszka Maj / j. angielski   

                            p. Marek Świetlicki / technika

Sala 2        -        p. Krystyna Kotnarowska / informatyka  / zzk

Sala 1        -        p. Aleksandra Siwik / plastyka / muzyka

                            p. Kwiatkowska Sylwia / wf

Sala logopedyczna     -   p. Dorota Radecka / logopedia /

Sala terapii                 -   p. Edyta Boguszewska – Ogłoblin  / terapia

Gabinet pedagoga      -   p. Magdalena Żurawska / pedagog /               

Biblioteka                    -   p. Katarzyna Olszewska / bibliotekarz /

Sala świetlicowa         -   s. Grażyna Piętka / religia /

-   p. Anna Krupa / religia /

-   ks. Paweł Budziak / religia     /      

-   p. Kinga Ciszkowska / wych. świetlicy/

-   p. Krystian Ciszkowski / wych. świetlicy /

-   p. Monika Jóźwiak / wych. świetlicy /

-   p. Grażyna Rybka / wych. świetlicy/         

-   p. Dorota Małkowska

    / wych. świetlicy,  gimnastyka korekcyjna/

-   p. Joanna Alabaster / wych. świetlicy

-  p. Agnieszka Gatkowska- Kuchta /wych. świetlicy

   

   plan lekcji1  dzwonek  kalendarz

   

Wolontariat  

skw2

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny