Zimowy kiermasz maskotek w SP 310

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich na kiermasz maskotek, wykonanych przez uczniów ursynowskich szkół w ramach XXII edycji Dzielnicowego Konkursu dla uczniów klas  III i IV „Przytul puszczę – maskotka parku narodowego”.

Kiermasz odbędzie się podczas spotkań z rodzicami w środę, 5 grudnia 2018 r., w godz. 16.45 – 19.00.

Niezwykle oryginalne i pięknie wykonane maskotki na pewno ucieszą każdego, kto zostanie nimi obdarowany. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na Fundację Hospicjum Onkologiczne w ramach programu „Pola Nadziei”.

Zapraszamy serdecznie do wsparcia akcji i nabycia tych wyjątkowych przytulanek. Niech przyniosą wiele radości nowych właścicielom.

http://www.strona.sp310.waw.pl/images/sig/aaa2018_19/wolontariat/maskotki.jpg

 

Szkolny Klub Wolontariatu

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny