Znalezione obrazy dla zapytania vacation gif

Hawajskie wiosłowanie

Wioślarstwo to dość egzotyczna dyscyplina jak na dzielnicę Ursynów, chociażby ze względu na brak dużych obiektów wodnych, na których mogłaby się rozwijać ta dyscyplina w dużej dzielnicy. Jednak dla pasjonatów tego sportu nie jest to żadna przeszkoda. Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie udowodniło, że da się popularyzować ten sport i zorganizować świetne zawody i zabawę bez wody. Tu należy nadmienić, że Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie powstało w 1878 roku i jest najstarszym polskim stowarzyszeniem sportowym. W swoich szeregach ma wielu zawodników i zawodniczek, którzy biorą udział w światowej rangi imprezach.

Na terenie hali, z której na co dzień korzysta nasza szkoła, 27.03.2018 we wtorek, odbyły się zawody sportowe Wioślarski Tytan Warszawy na ergometrach wioślarskich. Ergometr wioślarski to urządzenie, które "naśladuje" łódź wiosłową na lądzie. Urządzenia są sprzężone z komputerem i na ekranie wyświetlona zostaje symulacja wyścigu-zawodnicy na sygnał zaczynają wiosłować przez półtorej minuty i po upłynięciu czasu komputer podaje kto przepłynął najdłuższy dystans. Do zawodów tych przystąpiło wielu uczniów naszej szkoły z klas 5, 6 i 7. Wszyscy zawodnicy startujący w zawodach wykazali się dużą determinacją-półtorej minuty maksymalnego wysiłku przy dopingu kolegów i sporej publiczności wymagało także odwagi od każdego uczestnika-za to gratulacje dla wszystkich startujących :). Niektórzy uczniowie wywalczyli medale:

1. miejsce w kat. dziewcząt klas 6- Kasia Lagutkowa

2.  miejsce w kat. chłopców klas 5- MaksŁucykiewicz

3.  miejsce w kat. chłopców klas 6- Filip Księżniak

Pod koniec imprezy organizator zapewnił jeszcze jedną atrakcję-była to sztafeta z udziałem 5 dziewcząt, 5 chłopców i nauczyciela-tutaj też stanęliśmy na podium - zajęliśmy 3 miejsce. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i posmakowaliśmy ducha rywalizacji :)). Dziękujemy organizatorom.

Wszystkim bardzo gratulujemy, cieszymy się, że godnie reprezentowaliście naszą szkołę i życzymy dalszych sukcesów!!!:)