Hawajska znów na podium

W dniach 16-17.04.2018 na kompleksie boisk przy ulicy Koncertowej odbyły sie mistrzostwa Ursynowa w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców będące jednocześnie kwalifikacją do mistrzostw Mazowsza Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Szkoła Podstawowa nr 310 wystawiła reprezentacje w kategoriach dziewcząt i chłopców. Chłopcy w swojej grupie wygrali dwa mecze i dwa przegrali co dało trzecie miejsce w grupie lecz niestety nie było premiowane awansem do dalszego etapu rozgrywek.

Dziewczęta natomiast wystąpiły z ogromną determinacją i braki w elementach technicznych nadrabiały wolą walki i duża ilością przebiegniętych metrów podczas każdego meczu. W każdym meczu było widać na boisku chęć gry i dalszego wygrywania, od napastniczek przez pomoc, obronę i bramkarza :)). Drużyny, które w turnieju zajęły 1 i 2 miejsce niestety były poza zasięgiem, posiadały w swych szeregach czynne zawodniczki na co dzień trenujące piłkę nożną. Najważniejsze, że dziewczyny z 310 znów spisały się na medal :) !!! Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!!! W reprezentacji dziewcząt wystąpiły:

Kuczaba Iza, Kurzela Weronika, Lagutkowa Kasia, Podgórzak Emilka, Radzyńska Kasia, Sirodzka Jula, Salbert Jagoda, Witecka Jagoda.

Chłopcy:

Chaciński Janek, Czeredrecki Kacper, Gorszwa Kuba, Hamdan Karim, Jemielniak Krzyś, Kowalski Filip, Kuligowski Krzyś, Łucjanek Adam, Nowosielski Kuba, Rode Janek, Włoszek Michał, Woźniak Mariusz.