×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów prace_swietlica/wiosenny_pejzaz/wio 2.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów prace_swietlica/w_trawie/w 4.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów prace_swietlica/konkurs_maskotka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów prace_swietlica/syrenka_asi oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Międzyświetlicowy konkurs Plastyczny „W naszej świetlicy na Ursynowie”Praca zespołowa sie opłaca, o czym przekonali się uczniowie klasy IIIa, którzy zdobyli WYRÓŻNIENIE w Międzyświetlicowym konkursie Plastycznym „W naszej świetlicy na Ursynowie”, zorganizowanym przez Świetlicę w SP 336. Konkurs polegał na tym, by na plakacie przedstawić to, co w świetlicy najlepsze.
Oto wyróżnieni uczniowie: Apolonia Gerwel, Oliwia Jarmoszewic, Danuta Siwińska, Pola Cichocka, Patrycja Nekanda-Trepka, Wiktor Woźniak, Mateusz Maassen, Magdalena Janek, Wiktoria Kuczaba vel Kuciabińska, Anna Nowosielska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej zespołowej współpracy.

Międzyświetlicowy konkurs Plastyczny „Wisła- Królowa polskich rzek”


Miło nam pounformować o kolejnym sukcesie naszych podopiecznych. W Międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Wisła- Królowa polskich rzek”, zorganizowanym przez Świetlicę w Szkole Podstawowej nr 336 Zuzanna Peprna z klasy Ia zdobyła II miejsce, natomiast Zuzanna Parczewska z klasy IIId- wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki konkursu "Opowiadania ukryte w kołach"
 
Z ogromną radością informujemy, iż nasze uczennice: Zosia Raboj z klasy IIc i Justyna Raboj z klasy Ia zdobyły wyróżnienia w dzielnicowym konkursie origami "Opowiadania ukryte w kołach". 
Poniżej prace dziewczynek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
 
 
Wiosenne kwiecie w bukiecie
 
Bardzo miło nam poinformować, iż nasza młoda artystka z klasy Ia- Justyna Raboj zdobyła wyróżnienie w międzyświetlicowym konkursie plastycznym "Wiosenne kwiecie w bukiecie".
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
Z ogromną radością informujemy, iż nasze uczennice:
 
Zosia Raboj z klasy IIc i Justyna Raboj z klasy Ia
zdobyły wyróżnienia w dzielnicowym konkursie origami "Opowiadania ukryte w kołach".
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
IMG 20170227 091156 768x1024
 
IMG 20170227 091326 768x1024

Rozstrzygnięcie konkursu "Z pielęgniarką do krainy zdrowia"

Z ogromną radością informujemy o rozstrzygnięciu międzyświetlicowego konkursu plastycznego "Z pielęgniarką do krainy zdrowia", zorganizowanego przez Świetlicę w SP 303. Nasza uczennica, Milena Brygoła z klasy Id zdobyła II miejsce!!
Mielenie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Poniżej nagrodzona praca.

IMG 20160603 163348 575x1024

Mój niezwykły pojazd kosmiczny

 

Z ogromną radością informujemy, iż nasza uczennica Aleksandra Mróz z klasy III b, zdobyła WYRÓŻNIENIE w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym, pod tytułem "Mój niezwykły pojazd kosmiczny". Konkurs został zorganizowany przez Świetlicę w SP 330.

Oli serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Nasi laureaci w konkursie "Moja kukiełka"

 
Z ogromną radością informujemy o ogromnym sukcesie naszych uczennic w międzyświetlicowym konkursie "Moja kukiełka"!
Patrycja Chrobak zajęła I miejsce,
Nikola Szostek - miejsce II,
Emilia Romańska - wyróżnienie.

Dziewczęta podjęły się pracochłonnego i wymagającego zadania, jakim było stworzenie Kukiełki. Potrzeba bowiem wiele cierpliwości i wytrwałości, gdyż stworzenie takiej pracy wymaga sporo czasu.

 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: "Moja gra planszowa z Tony Halikiem"

Bardzo miło nam poinformować o rozstrzygnięciu Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pod tytułem "Moja gra planszowa z Tony Halikiem", zorganizowanego przez SP nr 16, w którym pierwsze miejsca zdobyli nasi uczniowie!
Na najwyższym podium stanęli: Franciszek Ciborowski, Zofia Jędrzejewska oraz Iga Ślusarczyk, którzy przygotowali swoją własną grę planszową, pionki i regulamin, inspirowane życiem i podróżami Tony Halika. Dzięki udziałowi w konkursie wzbogaciliśmy się w nową wiedzę na temat naszego rodaka, ale też państw i miejsc, które zwiedził.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Origami "Boże Narodzenie ukryte w kołach"

Z ogromną przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu Dzielnicowego Konkursu Origami "Boże Narodzenie ukryte w kołach", zorganizowanego przez SP 100, w którym udział wzięli również nasi uczniowie.
Jury konkursowe wyróżniło prace naszych uczennic:

Leny Bruśnickiej, kl. Ia
Róży Ciborowskiej, kl. Id
Aleksandry Mróz, kl. IIIb

Gratulujemy i życzymy dalszych sukesów!


Wyniki Międzyświetlicowego Konkursu "Moja ozdoba świąteczna"

Z ogromną radością informujemy o rozstrzygnięciu Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego "Moja ozdoba świąteczna". Nie był to zwyczajny konkurs plastyczny, ponieważ przyświecała mu piękna idea: pomoc innym ludziom. Ozdoby, które wykonały dzieci, zasilą Kiermasz Charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc fundacji "SOS Wioski Dziecięce".
Wszystkie prace, które wpłynęły na ten konkurs zostały złożone w Szkole Podstawowej nr 16, a komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, między innymi z naszej szkoły.
Laureaci konkursu:

w kategorii klas I:
Róża Ciborowska zdobyła wyróżnienie.

w kategorii klas II:
Przemek Piwoński z klasy II c zdobył 3. miejsce,
Antonina Kubiak z klasy II d - wyróżnienie


w kategorii klas III:
Karolina Adamczyk z klasy III c zdobyła I miejsce
Aleksandra Mróz z klasy III b zdobyła II miejsce

w kategorii klas IV:
Kacper Czeredrecki z klasy IV b otrzymał wyróżnienie.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

 

Rozstrzygnięcie międzyświetlicowego konkursu "O czym marzą dzieci"

Miło nam poinformować, iż nasze uczennice: Maria Cybulska i Zuzanna Dąbrowska z klasy IIIa zdobyły kolejno II i III MIEJSCE w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym  pod tytułem "O czym marzą dzieci..."  organizowanym przez świetlicę w SP nr 16.
Tematem konkursu były marzenia związane z Dniem Dziecka. Pomysłów było bardzo dużo, część dotyczyła przyszłości dzieci - kim zostaną, gdy będą dorosłe, pojawiały się wymarzone zabawki, zwierzęta, podróże, ale też marzenia o rodzinie i pokoju na świecie.

Wyniki międzyświetlicowego konkursu "Leśniczy i jego królestwo"

Z ogromną radością informujemy, iż nasza uczennica Pola Cichocka z klasy IA zdobyła II miejsce w międzyświetlicowym konkursie plastycznym "Leśniczy i jego królestwo", organizowanym przez Świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 303. 


Serdecznie gratulujemy Poli i życzymy dalszych sukcesów.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów prace_swietlica/wiosenny_pejzaz/wio 2.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Sukces w międzyświetlicowym konkursie "Wiosenny pejzaż origami"

Z ogromną radością informujemy o kolejnym sukcesie naszych podopiecznych.
W miedzyświetlicowym konkursie plastycznym "Wiosenny pejzaż origami", organizowanym przez świetlicę w SP nr 16, w kategorii klas III Zuzanna Dąbrowska zdobyła I miejsce, Weronika Kacprzak - II miejsce,  a w kategorii klas II Blanka Dziawa - III miejsce.  Dziewczynki wykonały swoje prace pod kierunkiem p. Joanny Wyczółkowskiej.

Laureatkom oraz wszystkim dzieciom, które podjęły trud wykonania pracy do konkursu, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poniżej nagrodzone prace.

{gallery}prace_swietlica/wiosenny_pejzaz/wio 2.jpg{/gallery} {gallery}prace_swietlica/wiosenny_pejzaz/wio 3.jpg{/gallery} {gallery}prace_swietlica/wiosenny_pejzaz/wio 6.jpg{/gallery}

Wygraliśmy w Międzyświetlicowym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej pt. "Podróże po Europie"

W dniu 23.04.2015 r. wzięliśmy udział w Międzyświetlicowym Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej pod tytułem "Podróże po Europie", w którym nasza zwycięska  reprezentacja to: Zosia Jędrzejweska (I D), Iga Ślusarczyk (I D), Kornelia Andrzejczyk (II B), Zuzia Filipczak (II B), Ola Mróz (II B), Bogna Piotrowska (II B), Lena Siwicka (II B), Marek Najmóła (III B) oraz Wiktor Nowak (III B) zdobyła I MIEJSCE.
Konkurs składał się z trzech części, które odbywały się w SP 81, a mianowicie: przygotowanie stoiska z charakterystyczną potrawą, zaaranżowanie swojego stoiska w sposób reprezentatywny dla wybranego kraju. Kolejna część to występ taneczny. Ostatnim elementem konkursu było sprawdzenie wiedzy o Unii Europejskiej i krajów członkowskich.
Spośród wszystkich państw wybraliśmy Hiszpanię, zatem na naszym stole znalazły się tradycyjne hiszpańskie przystawki, jak chorizo, słodycze - Churros i Turrón, słodkie pomarańcze i cieszące się ogromną popularnością guacamole z nachos. Nad naszą kuchnią czuwała p. Aleksandra Walas, specjalistka od języka hiszpańskiego w naszej szkole.
Dziewczynki, w pięknych strojach flamenko,  zatańczyły energetyczną hiszpańską zumbę. Przygotowywały się pod okiem p. Joanny Wyczółkowskiej.

W konkursie wiedzy byliśmy bezbłędni! Nasza pięcioosobowa drużyna świetnie poradziła sobie z pytaniami o Unię Europejską, znała państwa wraz z ich stolicami, mimo, że pytania bywały podchwytliwe. 
Mieliśmy też przyjemność poczęstować się specjałami z Włoch, Węgier i Niemiec.
 

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy I miejsca!
Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu do konkursu wiedzy oraz skompletowaniu strojów.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów prace_swietlica/w_trawie/w 4.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wyniki międzyświetlicowego konkursu "Co w trawie piszczy"

Z radością informujemy, iż nasza uczennica, Joanna Myśluk z klasy II c, która wykonała pracę na międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Co w trawie piszczy", organizowany przez SP 340, na etapie międzyświetlicowym zdobyła WYRÓŻNIENIE. Joasia swoja pracę wykonała pod kierunkiem p. Karoliny Kuszyńskiej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}prace_swietlica/w_trawie/w 4.jpg{/gallery}

Wyniki konkursu "Krajobraz Mazowsza"


Z wielką radością informujemy, iż w międzyświetlicowym konkursie plastycznym "Krajobraz Mazowsza inspirowany sztuką regionalną",
zorganizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 336, nasza uczennica,
Karolina Błaszczak
z kl II b zdobyła III miejsce,
natomiast praca Dominiki Kossakowskiej z klasy Ic otrzymała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszych działań twórczych.
Prace na konkurs zostały wykinane pod kierunkiem p. Joanny Wyczółkowskiej.

Poniżej dwie nagrodzone prace.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów prace_swietlica/konkurs_maskotka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wyniki międzyświetlicowego konkursu plastycznego "Moja maskotka"

 
Z przyjemnością informujemy, że maskotki wykonane przez nasze uczennice na konkurs organizowany przez świetlicę w SP nr 16, Oliwię Kubat i Maję Mężyńską, na etapie międzyświetlicowym zdobyły WYRÓŻNIENIA. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Prace zostały wykonane w czasie zajęć świetlicowych pod kierunkiem p. Joanny Wyczółkowskiej.

 

{gallery}prace_swietlica/konkurs_maskotka{/gallery}

Konkurs Świat przyrody jesienią

Z wielką radością informujemy, że nasza uczennica Aleksandra Dybalska z klasy II B zdobyła wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pod tytułem "Świat przyrody jesienią". Konkurs został zorganizowany przez SP nr 318. Ola swoją pracę wykonała pod kierunkiem p. Joanny Wyczółkowskiej.

Serdecznie gratulujemy!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów prace_swietlica/syrenka_asi oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Baśnie J. Ch. Andersena ukryte w kołach


Z radością informujemy, że w Dzielnicowym konkursie plastycznym pod tytułem "Baśnie J. Ch. Andersena ukryte w kołach", organizowanym przez SP nr 100, nasza uczennica, Joanna Myśluk z klasy II C zdobyła wyróżnienie.

Pracę wykonała pod kierunkiem p. Karoliny Kuszyńskiej.


Joasi serdecznie gratulujemy!

Poniżej wyróżniona praca Joasi Myśluk, pod tytułem  "Syrenka".

{gallery}prace_swietlica/syrenka_asi{/gallery}

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny