KALENDARZ KONKURSÓW w SP 310

W ROKU SZKOLNYM 2019 / 2020

 

 

KONKURSY

DATA

ORGANIZATORZY

 

KONKURS POETYCKI

    październik

    listopad

p. Smyczyńska

p. Kochanowicz

 

KONKURS MATEMATYCZNY

dla klas V

październik
listopad

p. Gołębiewska

SZKOLNY KONKURS
FOTOGRAFICZNY „UROCZYSKO”

październik

p. Chylicka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY EKO-PLANETA

październik

marzec

 

p. Chylicka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „PAMIĘTNIK STAREGO DRZEWA”

listopad

p. Chylicka

KONKURSY Z OKAZJI
DNIA PLUSZOWEGO MISIA
dla klas 0-I

listopad

p. Koryl

p. Mazurek

KONKURS
NA „OZDOBĘ CHOINKOWĄ”

grudzień

p. Chylicka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY GEO- PLANETA

styczeń

marzec

 

p. Chylicka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY
GEO- PLANETA PLUS

styczeń

marzec

p. Chylicka

DLA ZIEMI” XXII DZIELNICOWY KONKURS

PLASTYCZNO - PRZYRODNICZY

dla klas I

marzec

maj

p. Stępniewska

DLA ZIEMI” XXII DZIELNICOWY KONKURS
PLASTYCZNO - PRZYRODNICZY
dla klas II

 

marzec

maj

p. Stępniewska

p. Kondratowicz

p. Sadkowska

 

MAM TALENT”

marzec

p. Relidzyńska

p. Cieślak

 

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM ORTOGRAFII”
DZIELNICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY dla ucz. kl. III

marzec

p. Jurek

p. Mikucka

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”
dla uczniów kl. II-VIII

marzec
kwiecień

p. Jurek,

p. Żak,

p. Wardawa-Stec

 

DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY
„TROPAMI PITAGORASA”
dla uczniów kl. IV-VIII

luty
kwiecień

p. Żak,

p. Wardawa-Stec,

p. Gołębiewska,

p. Kunach

 

KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA”

marzec

kwiecień

p. Smyczyńska,

p. Kochanowicz,

p. Relidzyńska

 

KONKURS PLASTYCZNY „Mamo, Tato nie pal przy mnie” dla klas 0-III

marzec

kwiecień

p. Koryl

p. Mazurek

 

KONKURS LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ
„WIEŻA BABEL”

grudzień

styczeń

p. Wardawa-Stec

p. Żak

 

DLA ZIEMI” XII DZIELNICOWY KONKURS NA PLAKAT
dla klas III – VIII

marzec
maj

p. Chylicka,

p. Stępniewska,

p. Gołębiewska,

p. Sadkowska

 

DLA ZIEMI”

VIII DZIELNICOWY MULTIMEDIALNY KONKURS

marzec
maj

p. Kotnarowska,

p. Stępniewska,

p. Gołębiewska,

p. Sadkowska

 

DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY dla kl. III

kwiecień
maj

p. Jurek

p. Mikucka

 

MISTRZ STARANNOŚCI”
KONKURS
NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT
dla klas I – III

maj

p. Cieślak

p. Koryl

 

 

KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET NASZEGO PATRONA SZKOŁY”

 

maj

p. Siwik

p. Mazurek

KONKURS LITERACKI „DZIEDZICTWO POKOLEŃ” dla klas VII-VIII

maj

p. Woźniak

p. Kochanowicz

p. Relidzyńska

p. Smyczyńska

 

KONKURS ORTOGRAFICZNY
dla klas IV – VIII

maj
czerwiec

p. Smyczyńska

p. Kochanowicz

 

MISTRZ PŁYNNEGO CZYTANIA”
KONKURS CZYTELNICZY
dla klas I – III

czerwiec

p. Mikucka

p. Jurek, p. Koryl

p. Boguszewska

 

SZKOLNY KONKURS
PIOSENKI „MAM TALENT”

kwiecień

p. Siwik

 

 

SZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNTY „POZNAJ SWÓJ KRAJ”

kwiecień

p. Chylicka

 

 

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

październik
maj

p. Olszewska

 

 

SZKOLNY MIĘDZYPRZEDMIOTOWY KONKURS NAUKOWY

wrzesień

styczeń

p. Stępniewska

zespół nauczycieli ds. wspomagania kompetencji kluczowych matematyczno-przyrodniczych

 

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny