KALENDARZ KONKURSÓW w SP 310

W ROKU SZKOLNYM 2018 / 2019

 

 

KONKURSY

DATA

ORGANIZATORZY

KONKURS POETYCKI

październik


listopad

E. Smyczyńska,
D. Kochanowicz,
B. Woźniak,
J. Antczak,
J. Relidzyńska

KONKURSY Z OKAZJI
DNIA PLUSZOWEGO MISIA

listopad

I. Koryl,
K. Mazurek

 

KONKURS
NA „OZDOBĘ CHOINKOWĄ”

grudzień

A. Siwik

DLA ZIEMI” XXIII DZIELNICOWY KONKURS

PLASTYCZNO - PRZYRODNICZY

dla klas I

 

marzec

maj

I. Koryl,
K. Mazurek,
A. Stępniewska

DLA ZIEMI” XXIII DZIELNICOWY KONKURS
PLASTYCZNO - PRZYRODNICZY
dla klas II

marzec

maj

I. Koryl,
K. Mazurek,
A. Stępniewska

 

DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI
KS. TWARDOWSKIEGO
dla klas I – III

marzec

B. Szarf,

s. G. Piętka,
K. Mazurek


I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM ORTOGRAFII”
DZIELNICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY
dla uczniów kl. III

marzec

E. Jurek,
A. Kondratowicz

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”
dla uczniów kl. II-VI

marzec
kwiecień

B. Żak
K. Wardawa-Stec


DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY
„TROPAMI PITAGORASA”
dla uczniów kl. IV-VI

luty
kwiecień

B. Żak
K. Wardawa-Stec

MISTRZ ORTOGRAFII ”

SZKOLNY KONKURS
dla klas II

 

marzec


kwiecień

B. Szarf,

E. Jurek,
A. Szota

KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA”

marzec

kwiecień

K. Mazurek,

M. Cieślak,

J. Relidzyńska

KONKURS MATEMATYCZNY
PANGEA

styczeń
kwiecień

B. Żak
K. Wardawa-Stec

DLA ZIEMI” XII DZIELNICOWY KONKURS NA PLAKAT
dla klas IV – VIII

 

marzec
maj

J. Chylicka,
A. Stępniewska

DLA ZIEMI”

IX DZIELNICOWY MULTIMEDIALNY KONKURS

 

marzec
maj

B. Żak,
A. Stępniewska

MAM TALENT”
SZKOLNY KONKURS MUZYCZNY
(wokalny i instrumentalny)

 

kwiecień

J. Relidzyńska,
M. Cieślak

DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY
dla kl. III

kwiecień
maj

S. Mikucka,
E. Jurek,
A. Kondratowicz

MISTRZ STARANNOŚCI”


KONKURS
NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT
dla klas I – III

maj

M. Cieślak,

I. Koryl,

K. Mazurek

KONKURS PLASTYCZNY
„PORTRET PATRONA SZKOŁY”

 

maj

 

A. Siwik


KONKURS MATEMATYCZNY
DLA KLAS I

 

maj

S. Mikucka,
M. Cieślak

KONKURS ORTOGRAFICZNY
dla klas IV – VIII

maj
czerwiec

J. Antczak
B. Woźniak,
J. Relidzyńska


MISTRZ PŁYNNEGO CZYTANIA”
KONKURS dla klas I – III

 

czerwiec

S. Mikucka
E. Jurek
A. Szota

TROPAMI PRZYRODY”

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

czerwiec

A. Stępniewska

   

   plan lekcji1  dzwonek  kalendarz

   

Wolontariat  

skw2

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny