Realizacja zajęć statutowych w SP 310

w roku szk. 2018/19

Lp.

h

Zajęcia pozalekcyjne

dzień

lekcja

sala

Nazwisko i imię nauczyciela

     1.           

1

Zespół wyrównawczy

wt

4

ter

Cieślak Magdalena

     2.           

1

„Ortografia na wesoło” zabawy językiem polskim

wt

3

ter

     3.           

1

Zespół wyrównawczy

wt

2

6

Mikucka Sylwia

     4.           

1

Zespół wyrównawczy

pt

5

ter

     5.           

1

basen

wt

4

bas

Szarf Barbara         

     6.           

1

Zespół wyrównawczy

śr

6

4

     7.           

1

basen

wt

5

bas

Jurek Edyta       

      

Zespół wyrównawczy

wt

2

ter

     8.           

1

basen

wt

5

bas

Szota Agnieszka   

     9.           

1

Zespół wyrównawczy

wt

7

14

10.           

1

Zespół wyrównawczy

śr

5

ter

Kondratowicz Anna

11.           

1

Gry i zabawy ruchowe

pt

1

hala

12.           

1

Zespół wyrównawczy – historia dla ucz. kl. IVb

pon

7

14

Žiška Izabela

13.           

1

Konsultacje z historii i wos

wt

8

14

14.           

1

Pogotowie matematyczne

czw

7

10

Gołębiewska Beata

15.           

1

Koło matematyczne

śr

8

10

16.           

2

CHÓR

sobota

2 i 3

8

Relidzyńska Jolanta

17.           

1

sks - piłka nożna

wt

8

hala

Stokowski Dariusz

18.           

1

sks - piłka nożna

śr

8

hala

19.           

1

Zespół wyrównawczy
– j. polski

śr

7

12

Antczak Judyta

20.           

1

Zabawy j. polskim

koło j. polskiego

śr

8

12

21.           

1

Pogotowie matematyczne dla ucz. kl. 5

czw

1

16

Wardawa-Stec Katarzyna

22.           

1

Pogotowie matematyczne dla ucz. kl. 6

pt

6

16

23.           

1

Zespół wyrównawczy
z j. angielskiego
dla ucz. kl. 4-7

czw

7

19

Walas Aleksandra

24.           

1

Konsultacje z j. angielskiego
dla ucz. kl. 4-7

pon

8

11

25.           

1

Koło plastyczne

śr

7

1

Siwik Aleksandra

26.           

1

Koło plastyczne

śr

8

1

27.           

1

Pogotowie matematyczne dla ucz. kl. 6a

pt

6

19

Żak  Beata

28.           

1

„I Ty zostaniesz Pitagorasem”
- koło matematyczne
dla ucz. kl. V

czw

1

14

29.           

1

Konsultacje

śr

7

2

Maj Agnieszka     

30.           

1

Zespół wyrównawczy
z j. angielskiego
dla ucz. kl. 4-7

pon

8

2

31.           

1

„Tropami przyrody”

koło przyrodnicze

śr

8

19

Stępniewska Aneta

32.           

1

Pogotowie historyczne

dla ucz. kl. 4-8

pon

8

10

Miaśnikiewicz Agnieszka      

33.           

1

Pogotowie historyczne

dla ucz. kl. 4-8

wt

8

10

34.           

1

Konsultacje z j. angielskiego

dla ucz. kl.  4-7

czw

0

3

Papierzyńska Jolanta 

35.           

1

„Games, songs and drama” - koło j.angielskiego

dla ucz. kl. 4-6

pon

8

18

36.           

1

SKS

wt

7-8

hala

Otwinowski Paweł   

37.           

1

SKS

śr

7-8

hala

38.           

1

SKS

czw

7-8

hala

39.           

1

Pogotowie matematyczne
kl. ucz. V cd

czw

7

18

Kunach Bazyli        

40.           

1

Zespół wyrównawczy
z j. polskiego kl. VII

śr

8

15

Woźniak Barbara

41.           

1

Zespół wyrównawczy
z j. polskiego kl. VIII bc

wt

9

15

42.           

1

Koło informatyczne

czw

8

2

Kotnarowska Krystyna

43.           

1

Koło informatyczne

wt

8

2

44.           

1/2

Zespół wyrównawczy
z j. polskiego dla ucz. kl. 6

czw

1

10

Smyczyńska Elżbieta   

45.           

1

Konsultacje z geografii dla ucz. klV, VII, VIII

pon

8

17

Chylicka Jadwiga

46.           

1

„Zrozumieć chemię”
koło chemiczne

pt

0

18

Sadkowska Agnieszka

47.           

1

Gry i zabawy w j. angielskim

czw

6

0

Leończuk Dorota

48.           

2

Konsultacje

wt

8 i 9

17

Szafrański Jerzy

49.           

2

Konsultacje

czw

8 i 9

17

50.           

1

Koło turystyczno – przyrodnicze dla ucz. kl. V

Zgodnie z harmonogramem wyjść

Kościukiewicz Romuald

51.           

1

Modelarstwo

czw

8

3

Świetlicki Marek

52.           

1

„Baw się i tańcz”
koło dla ucz. kl. I-III

wt

7

hala

Kwiatkowska Sylwia

53.           

1

„Baw się i tańcz”
koło dla ucz. kl. IV-VIII

pt

6

hala

54.           

1

Koło religijne

śr

3

Ter.

Piętka Grażyna

55.           

1

Koło religijne

czw

4

Ter.

56.           

1

Zespól wyrównawczy
dla ucz. kl. 1b

pt

3

1

Krupa Anna

57.           

1

Klub RPG – gier strategicznych

pn

8 - 9

bibl.

Olszewska Katarzyna

58.           

1

Logopedia

pt

1

log.

Radecka Dorota               

59.           

1

Logopedia

pt

2

log.

60.           

1

Świetlicowe koło 
sportowo-kreatywne

pn

4

św.

Rybka Grażyna    

61.           

1

Gimnastyka korekcyjna

wt

2

hala

Małkowska Dorota

62.           

1

Gry i zabawy

wt

3

św

63.           

1

Koło plastyczne

śr

3

św

Ciszkowska Kinga

64.           

1

Koło plastyczne

śr

4

św

65.           

1

Koło szachowe

czw

1

ter

Ciszkowski Krystian

66.           

1

Koło szachowe

czw

2

ter

67.           

1

Łamigłówki małej główki

wt

3-4

św

Gatkowska-Kuchta Ag.

68.           

1

„Sport i muzyka dla smyka” koło taneczno-sportowe

śr

4-5

św

Jóźwiak Monika

Realizacja zajęć statutowych w SP 310

w roku szk. 2018/19

Lp.

h

Zajęcia pozalekcyjne

dzień

lekcja

sala

Nazwisko i imię nauczyciela

    1.           

1

Zespół wyrównawczy

wt

4

ter

Cieślak Magdalena

    2.           

1

„Ortografia na wesoło” zabawy językiem polskim

wt

3

ter

    3.           

1

Zespół wyrównawczy

wt

2

6

Mikucka Sylwia

    4.           

1

Zespół wyrównawczy

pt

5

ter

    5.           

1

basen

wt

4

bas

Szarf Barbara         

    6.           

1

Zespół wyrównawczy

śr

6

4

    7.           

1

basen

wt

5

bas

Jurek Edyta       

      

Zespół wyrównawczy

wt

2

ter

    8.           

1

basen

wt

5

bas

Szota Agnieszka   

    9.           

1

Zespół wyrównawczy

wt

7

14

10.

1

Zespół wyrównawczy

śr

5

ter

Kondratowicz Anna

11.

1

Gry i zabawy ruchowe

pt

1

hala

12.           

1

Zespół wyrównawczy – historia dla ucz. kl. IVb

pon

7

14

Žiška Izabela

13.           

1

Konsultacje z historii i wos

wt

8

14

14.           

1

Pogotowie matematyczne

czw

7

10

Gołębiewska Beata

15.           

1

Koło matematyczne

śr

8

10

16.           

2

CHÓR

sobota

2 i 3

8

Relidzyńska Jolanta

17.           

1

sks - piłka nożna

wt

8

hala

Stokowski Dariusz

18.           

1

sks - piłka nożna

śr

8

hala

19.           

1

Zespół wyrównawczy
– j. polski

śr

7

12

Antczak Judyta

20.           

1

Zabawy j. polskim

koło j. polskiego

śr

8

12

21.           

1

Pogotowie matematyczne dla ucz. kl. 5

czw

1

16

Wardawa-Stec Katarzyna

22.           

1

Pogotowie matematyczne dla ucz. kl. 6

pt

6

16

23.           

1

Zespół wyrównawczy
z j. angielskiego
dla ucz. kl. 4-7

czw

7

19

Walas Aleksandra

24.           

1

Konsultacje z j. angielskiego
dla ucz. kl. 4-7

pon

8

11

25.           

1

Koło plastyczne

śr

7

1

Siwik Aleksandra

26.           

1

Koło plastyczne

śr

8

1

27.           

1

Pogotowie matematyczne dla ucz. kl. 6a

pt

6

19

Żak  Beata

28.           

1

„I Ty zostaniesz Pitagorasem”
- koło matematyczne
dla ucz. kl. V

czw

1

14

29.           

1

Konsultacje

śr

7

2

Maj Agnieszka     

30.           

1

Zespół wyrównawczy
z j. angielskiego
dla ucz. kl. 4-7

pon

8

2

31.           

1

„Tropami przyrody”

koło przyrodnicze

śr

8

19

Stępniewska Aneta

32.           

1

Pogotowie historyczne

dla ucz. kl. 4-8

pon

8

10

Miaśnikiewicz Agnieszka      

33.           

1

Pogotowie historyczne

dla ucz. kl. 4-8

wt

8

10

34.           

1

Konsultacje z j. angielskiego

dla ucz. kl.  4-7

czw

0

3

Papierzyńska Jolanta 

35.           

1

„Games, songs and drama” - koło j.angielskiego

dla ucz. kl. 4-6

pon

8

18

36.           

1

SKS

wt

7-8

hala

Otwinowski Paweł   

37.           

1

SKS

śr

7-8

hala

38.           

1

SKS

czw

7-8

hala

39.           

1

Pogotowie matematyczne
kl. ucz. V cd

czw

7

18

Kunach Bazyli        

40.           

1

Zespół wyrównawczy
z j. polskiego kl. VII

śr

8

15

Woźniak Barbara

41.           

1

Zespół wyrównawczy
z j. polskiego kl. VIII bc

wt

9

15

42.           

1

Koło informatyczne

czw

8

2

Kotnarowska Krystyna

43.           

1

Koło informatyczne

wt

8

2

44.           

1/2

Zespół wyrównawczy
z j. polskiego dla ucz. kl. 6

czw

1

10

Smyczyńska Elżbieta   

45.           

1

Konsultacje z geografii dla ucz. klV, VII, VIII

pon

8

17

Chylicka Jadwiga

46.           

1

„Zrozumieć chemię”
koło chemiczne

pt

0

18

Sadkowska Agnieszka

47.           

1

Gry i zabawy w j. angielskim

czw

6

0

Leończuk Dorota

48.           

2

Konsultacje

wt

8 i 9

17

Szafrański Jerzy

49.           

2

Konsultacje

czw

8 i 9

17

50.           

1

Koło turystyczno – przyrodnicze dla ucz. kl. V

Zgodnie z harmonogramem wyjść

Kościukiewicz Romuald

51.           

1

Modelarstwo

czw

8

3

Świetlicki Marek

52.           

1

„Baw się i tańcz”
koło dla ucz. kl. I-III

wt

7

hala

Kwiatkowska Sylwia

53.           

1

„Baw się i tańcz”
koło dla ucz. kl. IV-VIII

pt

6

hala

54.           

1

Koło religijne

śr

3

Ter.

Piętka Grażyna

55.           

1

Koło religijne

czw

4

Ter.

56.           

1

Zespól wyrównawczy
dla ucz. kl. 1b

pt

3

1

Krupa Anna

57.           

1

Klub RPG – gier strategicznych

pn

8 - 9

bibl.

Olszewska Katarzyna

58.           

1

Logopedia

pt

1

log.

Radecka Dorota               

59.           

1

Logopedia

pt

2

log.

60.           

1

Świetlicowe koło 
sportowo-kreatywne

pn

4

św.

Rybka Grażyna    

61.           

1

Gimnastyka korekcyjna

wt

2

hala

Małkowska Dorota

62.           

1

Gry i zabawy

wt

3

św

63.           

1

Koło plastyczne

śr

3

św

Ciszkowska Kinga

64.           

1

Koło plastyczne

śr

4

św

65.           

1

Koło szachowe

czw

1

ter

Ciszkowski Krystian

66.           

1

Koło szachowe

czw

2

ter

67.           

1

Łamigłówki małej główki

wt

3-4

św

Gatkowska-Kuchta Ag.

68.           

1

„Sport i muzyka dla smyka” koło taneczno-sportowe

śr

4-5

św

Jóźwiak Monika

   

   plan lekcji1  dzwonek  kalendarz

   

Wolontariat  

skw2

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny