Realizacja zajęć statutowych w SP 310

w roku szk. 2019/20

Lp.

h

Zajęcia pozalekcyjne

dzień

lekcja

sala

Nazwisko i imię nauczyciela

 1

1

Zespół wyrównawczy

pon

2

13

Kondratowicz Anna

 2

1

Sprawne ręce, szybkie oko
- ćwiczenia grafomotoryczne

wt

2

13

 3

1

Zespół wyrównawczy

pon

4

13

Koryl Izyda

 4

1

Sprawne ręce, szybkie oko- ćwiczenia grafomotoryczne

wt

3

13

 5

1

Zespół wyrównawczy

śr

3

13

Cieślak Magdalena

 6

1

basen

wt

5-6

bas

 7

1

Zespół wyrównawczy

pt

5

13

Mikucka Sylwia

 8

1

basen

wt

5-6

bas

 9

1

Zespół wyrównawczy

śr

4

13

Szarf Barbara

 10

1

Zespół wyrównawczy

śr

3

10

 11

1

Zespół wyrównawczy

pon

3

13

Jurek Edyta

 12

1

Zespół wyrównawczy

śr

1

2

Szota Agnieszka

 13

1

Zespół wyrównawczy

śr

2

13

 14

1

Pogotowie polonistyczne
dla kl. 8

czw

8

16

Woźniak Barbara

 15

1

Zajęcia wyrównawcze
dla kl. 4

pon

6

15

 16

1

Koło historyczne dla kl. 5

pon

6

12

Žiška Izabela

 17

1

Konsultacje – zdw
historia, WOS

wt

1

10

 18

1

Bajeczna matematyka”
koło matematyczne

wt

8

18

Gołębiewska Beata

 19

1

Pogotowie matematyczne

pon

7

15

 20

1

Zajęcia wyrównawcze
dla kl. 5

śr

6

17

Relidzyńska Jolanta

 21

1

Zajęcia wyrównawcze
dla kl. 5

czw

6

7

 22

1

SKS- piłka nożna

pon

7

hala

Stokowski Dariusz

 23

1

SKS- piłka nożna

pon

8

hala

 24

1

Games, songs, drama”
koło j. angielskiego

pon

7

12

Papierzyńska Jolanta

 25

1

Konsultacje z języka angielskiego

pon

8

12

 26

1

Pogotowie matematyczne dla kl. 4 / gr. 1

śr

1

13

Wardawa-Stec Katarzyna

 27

1

Pogotowie matematyczne dla kl. 6

wt

6

13

 28

1

Zajęcia wyrównawcze
dla kl. 5-6

czw

6

11

Walas Aleksandra

 29

1

Konsultacje z jęz. angielskiego dla kl. 5-6

pon

8

15

 30

1

Pogotowie matematyczne dla kl. 5

pon

6

17

Żak Beata

 31

1

Pogotowie matematyczne dla kl. 6

pon

7

17

 32

1

Zajęcia wyrównawcze

śr

8

2

Maj Agnieszka

 33

1

Konsultacje z języka angielskiego

czw

8

3

 34

1

Tropami przyrody

wt

7

19

Stępniewska Aneta

 35

1

Pogotowie historyczne

czw

7

11

Miaśnikiewicz Agnieszka

 36

1

Koło historyczne

pon

9

10

 37

1

Koło religijne

pon

6

9

s. Piętka Grażyna

 38

1

Koło religijne

czw

6

17

 39

1

Koło muzyczno- plastyczne

śr

7

3

Siwik Aleksandra

 40

1

Muzykoterapia

śr

8

3

 41

1

SKS

pon

7-8

hala

Otwinowski Paweł

 42  

SKS

wt

7-8

hala

 43

1

SKS

śr

7-8

hala

 44

1

Baw się i tańcz dla kl. 1-3

czw

7

hala

Kwiatkowska Sylwia

 45

1

Baw się i tańcz dla kl. 4-8

czw

6

hala

 46

1

Kółko artystyczne z plastyki

pon

8

2

Kotnarowska Krystyna

 47

1

Konsultacja z informatyki

czw

7

2

 48

1

Konsultacje z matematyki

pon

8

7

Kunach Bazyli

 49

0,5

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 7

wt

8

1

Smyczyńska Elżbieta

 50

0,5

Zajęcia wyrównawcze z jęz. polskiego

wt

7

1

Kochanowicz Danuta

 51

1

Konsultacje z geografii

pon

8

18

Chylicka Jadwiga

 52

1

Konsultacje z chemii

czw

0

(7.10-7.55)

18

Sadkowska Agnieszka

 53

1

Gry i zabawy w językiem angielskim

czw

8

4

Leończuk Dorota

 54

1

Konsultacje z fizyki

wt

8-9

17

Szafrański Jerzy

 55

1

Modelarstwo

śr

9

1

Świetlicki Marek

 56

1

Czytam, piszę, liczę”

pt

4

13

Krupa Anna

 57

1

Szkolny Klub Wolontariatu

śr

12.30

bibl

Olszewska Katarzyna

 58

1

Doradztwo zawodowe
konsultacje

śr

9

13

Boguszewska Edyta

 59

1

Sprawne rączki”
doskonalenie grafomotoryki
dla ucz. kl. -III

czw

6

13

 60

1

Świetlicowe koło
kreatywno-sportowe

śr

4

św

Rybka Grażyna

 61

1

Szachy po godzinach

wt

10

św

Ciszkowski Krystian

 62

1

Szachy po godzinach

śr

5

św

 63

1

       
 64

1

Plastyka dla smyka- zajęcia plastyczne

wt

4

św

Jóźwiak Monika

 65

1

Plastyka dla smyka- zajęcia plastyczne

wt

5

św

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny