OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH w SP 310

w roku szkolnym 2017/2018

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Propozycja zajęć

dzień

lekcja

sala

Wardawa-Stec Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

wtorek

7

s.terapii

Walas Aleksandra

Zajęcia wyrównawcze
z j.angielskiego  kl. 4-5

poniedz.

9

12

 3.

Maj Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze
z j.angielskiego  kl. 6-7

poniedz.

9

10

4.

Smyczyńska Elżbieta

Zajęcia wyrównawcze
dla kl. 6a, 6b

wtorek

9

gabinet pedag.

Kochanowicz Danuta

Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego
(1 godz. co 2 tyg.)

czwartek

1

s.terapii

 6.

Woźniak Barbara

Zajęcia wyrównawcze dla kl.7b, 7c

czwartek

8

0

 7.

Pastucha Ilona

Zajęcia wyrównawcze z chemii  dla klas 7

(co dwa tygodnie)

poniedz.

9

7

 8.

Żak Beata

Koło matematyczne

środa

1

s.terapii

Stępniewska Aneta

Koło przyrodnicze

wtorek

9

2

Miaśnikiewicz Agnieszka

Koło historyczne

poniedz.

8

10

Papierzyńska Jolanta

Koło j. angielskiego

poniedz.

9

11

 12.

Antczak Judyta

Koło j. polskiego

piątek

8

10

 13.

Leończuk Dorota

Gry i zabawy
z j. angielskim

czwartek

7

sala logop.

 14.

Olszewska Katarzyna

KLUB RPG (kl. 4-7)

poniedz.

7 i 8

bibliot.

 15.

Kościukiewicz Romuald

Koło turystyczno - przyrodnicze

Warszawa i okolice

sobota

......

......

 16.

Krasowska Danuta

Koło instrumentalne

środa

0

1

Kwiatkowska Sylwia

Koło taneczne kl. 1-3

wtorek

5

sala aerob.

Wyczółkowska Joannna

Koło plastyczne

czwartek

4

świetl.

 19.

Relidzyńska Jolanta

Chór

sobota

2-3

9

 20.

Ciszkowska Kinga

Zajęcia plastyczno - techniczne

czwartek

1

4

Otwinowski Paweł

SKS / 4 godziny

środa

czwartek

7 i 8

8 i 9

  hala

Stokowski Dariusz

SKS - piłka nożna

czwartek

8 i 9

hala

Rybka Grażyna

Świetlicowe koło sportowe
przy muzyce

wtorek

6

hala

Osytek-Pochwicka Edyta

Zajęcia psychoedukacyjne

piątek

9

akwar

 25.

Szafrański Jerzy

Konsultacje z fizyki

wtorek

14.30-15.15

bibliot.

Szlagowska Małgorzata

Konsultacje z geografii

2 i 4 tydzień m-ca

czwartek

8

sala 0

  1. .

Czarnecki Grzegorz

Konsultacje z j. hiszp.

poniedz.

0

8

  1. .

Sikora - Krupa Anna

Koło biblijne

środa

9

11

Piętka Grażyna

Koło religijne dla kl. 3

wtorek

8

gabinet pedag.

Ciszkowska Ola

gimnastyka korekcyjna

poniedz.

7

hala

Małkowska Dorota

gimnastyka korekcyjna

środa

2

hala

 

 

 

 

 

   

   plan lekcji1  dzwonek  kalendarz

   

Wolontariat  

skw2

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny