Zbiórka surowców wtórnych

w ramach konkursu  Ursynowska Ekoliga

Nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji konkursu zorganizowanego przez Dzielnicę Ursynów m.st. Warszawy,  którego celem jest upowszechnienie  wiedzy o potrzebie zbierania i przetwarzania surowców wtórnych wśród społeczności ursynowskich szkół.
W wyznaczone dni  zbieramy: makulaturę, opakowania szklane , puszki aluminiowe. Wszystkich zbiórek będzie się cztery.

Kolejna trzecia (przedostatnia) zbiórka

w ramach konkursu

Ursynowska Ekoliga

odbędzie się

18 kwietnia 2018 r. (środa)

w godzinach 7:00- 9:00

przed szkołą.

Ostatnia zbiórka odbędzie się

16 maja 2018 r. (środa).

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży surowców wtórnych będą przekazywane przez  firmę odbierającą na konto Rady Rodziców.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty poprzez wybranie spośród szkół przystępujących do konkursu najefektywniejszych uczniów w kategorii:

• Indywidualnej (największa wartość finansowa oddanych surowców)
  • Klasowej (przeliczanie na wartość finansową oddanych surowców przypadające na każdego ucznia w klasie).

• Szkolnej

Przewidziane są cenne nagrody dla wygranej na szczeblu dzielnicowym klasy !!!