Wyniki

Dzielnicowych Konkursów z cyklu „Dla Ziemi”

organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 310
im. Michała Byliny w Warszawie

pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

Wyniki

XXII edycji Dzielnicowego Konkursu dla uczniów klas I i II

" Przytul puszczę – maskotka parku narodowego"

I miejsce
Stanisław Kalicki SP384 p. Maria Wieja
Wojciech Sobieszczański SP310 p. Edyta Boguszewska
Marta Seta SP310 p. Joanna Klicka
Gabriela Olszewska SP96 p. Dorota Bień
II miejsce
Michalina Jagiełło SP384 p. Maria Wieja
Zuzanna Peprna SP310 p. Edyta Boguszewska
Julia Wrońska SP96 p. Dorota Bień
III miejsce
Barbara Rosa SP336 p. Elżbieta Hornowska
Maria Chojecki       SP310 p. Edyta Boguszewska
Diana Derda SP96 p. Dorota Bień
Michał Milewski SP310 p. Dorota Małkowska
Wyróżnienie
Aron Jargas SP16 p. Beata Wład
Hanna Wągrodzka SP96 p. Alina Jarocka

Wyniki

XI edycji  Dzielnicowego Konkursu dla uczniów klas III-IV

" Przytul puszczę – maskotka parku narodowego

I miejsce
Antonina Jastrzębowska SP319 p. Daria Idzik
II miejsce
Nina Barańska SP303 p. Julita Krygier
Antoni Wigurski SP303 p. Julita Krygier
Pola Prądzyńska PSP6 p. Renata Oleksiak
Zofia Chłystowska SP310 p. Dorota Małkowska
Julia Mączyńska SP322 p. Magdalena Urbaniak-Rzeszuto
III miejsce
Maciej Ośko SP303 p. Julita Krygier
Anna Roman SP303 p. Julita Krygier
Urszula Krężelewska SP336 p. Mariola Kózka
Helena Wasilewska SP16 p. Aleksandra Motak
Karol Zawadzki SP322 p. Magdalena Urbaniak-Rzeszuto
Wyróżnienie
Angelika Makos SP319 p. Anna Trzcińska
Lena Bruśnicka SP310 p. Dorota Małkowska
Emilia Ogorzałek SP336 p. Ewa Mamcarz
Kalina Woźniak SP96 p. Anna Kulesza

Wyniki

XI edycji  Dzielnicowego Konkursu na plakat dla uczniów klas V-VII

„Chrońmy bioróżnorodność”

I miejsce
Ewelina Niedziółka SP322 p. Magdalena Urbaniak-Rzeszuto
II miejsce
Florentyna Ołowska SP318 p. Martyna Prokopczyk
Martyna Bagniewska SP303 p. Julita Krygier
Anna Gomółka SP303 p. Julita Krygier
Mikołaj Trębacz SP303 p. Hanna Nowak
III miejsce
Hanna Matusiak SP303 p. Julita Krygier
Katsiaryna Lagutkowa SP310 p. Aneta Stępniewska
Alicja Ogorzałek SP336 p. Anna Arfa
Zuzanna Szymańska SP313 p. Jolanta Puk

Wyniki

VIII edycji  Dzielnicowego Konkursu na prezentację multimedialną

dla uczniów klas IV-VII 

„Chrońmy bioróżnorodność”

I miejsce
Bartosz Słupecki SP303 p. Hanna Nowak
Kiara Zadrożna SP323 p. Bogusława Juchełka
II miejsce
Mateusz Burza SP303 p. Hanna Nowak
Natalia Dudzińska SP336 p. Anna Arfa
Wiktor Daniluk SP318 p. Martyna Prokopczyk
III miejsce
Maja Pitera SP322 p. Edyta Wodzianowska
Joanna Daniluk SP318 p. Martyna Prokopczyk
Marianna Żylik SP336 p. Helena Pawlonka

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Uroczyste zakończenie z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się w czerwcu 2018 roku (o dokładnym terminie i miejscu poinformujemy w stosownym czasie).

UWAGA!

Prosimy uprzejmie o nadesłanie uwag w przypadku ewentualnych pomyłek w nazwiskach do dnia 11 maja 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

   

Wolontariat  

skw2

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny